Метрохарм Машка Мода Светкаво Пушење Шилести Фустан Смокинг Мокасини Се Лизгаат На Чевли СМ-16

Метрохарм Машка Мода Светкаво Пушење Шилести Фустан Смокинг Мокасини Се Лизгаат На Чевли СМ-16

Достапно за вашата нарачка
DEN 607.84
Залиха:

Гумен ѓон. ФУСТАН ЗА ЛУКСУЗ-Луксузни Машки Мокасини Се Лизгаат На Свечени чевли за фустани со Шила и Светки !. ДОСТАПНИ ВО МНОГУ БОИ - овие чевли за фустани за мажи доаѓаат во неверојатна разновидност на бои : Црна, Розова , Виолетова , Црвена , Зелена , Сина, Златна и Сребрена !. Совршен за специјални прилики како што се свадби, матури и враќања и празници или секојдневно носење. Мека кадифена горна со шила !.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата