Меурчиња за меурчиња за женски масички меки масивни перници влечки за туширање папучи во спална соба спа -куќа сандали

Меурчиња за меурчиња за женски масички меки масивни перници влечки за туширање папучи во спална соба спа -куќа сандали

Достапно за вашата нарачка
DEN 478.08
Залиха:

Етилен винил ацетат ѓон. 【Висок квалитет】 : Слајдовите на меурчиња за жени и мажи се изработени од висококвалитетна ЕВА, еколошки, без посебен мирис, без бучава, без апсорпција на вода и лесен за чистење. 【Задебелен мек ѓон】 Единствениот е 1,6-инчен задебелен ѓон ефект на подигнување двапати од обичниот ѓон, дајте им на нозете крајна удобност и олеснување на болката. 【Не-лизгање】 Професионалниот модел на меурчиња има одлични анти-лизгачки својства и може цврсто да ја сфати земјата за да избегне лизгање. Во комбинација со триењето се зголеми со притисокот на човечкото тело, одржува подобра рамнотежа. Има добар ефект против лизгање без разлика дали е во затворено или во бањата. 【Единствен дизајн】 Овие влечки од меурчиња се со специјален дизајн на меурчиња, заоблен ѓон. Капакот на пети е малку наклонето 15 °, што може да го намали притисокот, рамнотежа на триењето, да се усогласи со ергономијата и може да оди слободно. 【Секоја пригода】 : Слајдовите на облак за жени и мажи се доста погодни за базен, теретана, отворено, затворено и било која друга обична пригода. Етилен винил ацетат ѓон. 【Висок квалитет】 : Слајдовите на меурчиња за жени и мажи се изработени од висококвалитетна ЕВА, еколошки, без посебен мирис, без бучава, без апсорпција на вода и лесен за чистење. 【Задебелен мек ѓон】 Единствениот е 1,6-инчен задебелен ѓон ефект на подигнување двапати од обичниот ѓон, дајте им на нозете крајна удобност и олеснување на болката. 【Не-лизгање】 Професионалниот модел на меурчиња има одлични анти-лизгачки својства и може цврсто да ја сфати земјата за да избегне лизгање. Во комбинација со триењето се зголеми со притисокот на човечкото тело, одржува подобра рамнотежа. Има добар ефект против лизгање без разлика дали е во затворено или во бањата. 【Единствен дизајн】 Овие влечки од меурчиња се со специјален дизајн на меурчиња, заоблен ѓон. Капакот на пети е малку наклонето 15 °, што може да го намали притисокот, рамнотежа на триењето, да се усогласи со ергономијата и може да оди слободно. 【Секоја пригода】 : Слајдовите на облак за жени и мажи се доста погодни за базен, теретана, отворено, затворено и било која друга обична пригода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата