Микро USB кабел со Android 3 Footh, 3-пакет брз полнач, микро USB најлонски плетенка за полнење за Samsung Galaxy S6 S7 Edge, Moto G5 G5S Plus, Sony Xperia Z3 Z5 Note 6/5, Kindle, PS4 и повеќе

Микро USB кабел со Android 3 Footh, 3-пакет брз полнач, микро USB најлонски плетенка за полнење за Samsung Galaxy S6 S7 Edge,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

【Полнење и синхронизација на голема брзина】 : Андроид микро USB за полнење на кабел за полнење до 480 Mbps, брзина на полнење до 2,4А, трансфер на податоци и полнење со голема брзина, ви помагаат да работите ефикасно.000 флексибилни животни, трајни и флексибилни. Ова е микро USB кабел. Кабелот за полнење со Android Micro USB има брзина на трансфер до 480 Mbps и брзина на полнење до 2,4А, поддржувајќи го трансферот на податоци и брзото полнење со голема брзина за да ви помогне да работите ефикасно. 【Трајни и флексибилни】 : Оклопна обвивка отпорна на абразија, плетенка, може да издржи над 40. 【Подобрена SR кабелска конектор】 : Надграден 3 D алуминиумски конектор, ексклузивна технологија за ласерско заварување, засилување со двојно лепак, со употреба на чист висок алуминиумски материјал за алуминиум за тринасочно засилување. 【Трајни и флексибилни】 : Оклопна обвивка отпорна на абразија, плетенка, може да издржи над 40. Овој кабел не може да се поврзе со портата Тип Ц и портата на молња. 【Премиум Услуга за клиенти】】】】】】】】 Е Добиете 3pack 3ft Micro USB кабли, 24 часа преку Интернет услуга, 18 месеци продолжена гаранција. 【Подобрена SR кабелска конектор】 : Надграден 3 D алуминиумски конектор, ексклузивна технологија за ласерско заварување, засилување со двојно лепак, со употреба на чист висок алуминиумски материјал за алуминиум за тринасочно засилување. 【Премиум Услуга за клиенти】】】】】】】】 Е Добиете 3pack 3ft Micro USB кабли, 24 часа преку Интернет услуга, 18 месеци продолжена гаранција.Побразен 3Д алуминиумски конектор, ексклузивна технологија за ласерско заварување, засилување со двојно лепак, со употреба на чист висок алуминиумски материјал за алуминиум за зајакнување на три аспекти. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е -пошта. Специјално дизајнираните SR конектори го штитат јадрото од оштетување, обезбедувајќи години без употреба без проблеми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата