Милвоки 48-03-4410 Shockwave 1/2-инчен квадрат од 1/4-инчен хексадецимален адаптер

Милвоки 48-03-4410 Shockwave 1/2-инчен квадрат од 1/4-инчен хексадецимален адаптер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Приклучоци, парчиња и алатки за погон на штекер. Производител : Милвоки. Земја на потекло : Тајван. Милвоки 48-03-4410 Shockwave 1/2-инчен квадрат од 1/4-инчен хексадецимален адаптер. Опис на производот Shockwave 1/4inhex ADPTR SQ Од производителот Милвоки Шоквејв Влијанија Додатоци за должност се произведуваат со прилагодено инженерски челик и топлина третирани за голема отпорност на шок. Компресија фалсификуван врв обезбедува и идеално вклопување и го намалува кршењето. Геометријата на зоната на шок е дизајнирана да се флексира со пролетно дејство и го намалува стресот на врвот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата