Минералстрим Јонски Туш Глава 2.0 | Висок Притисок Заштеда На Вода Туш Со Филтер Монистра | Еко Вода Спа Туш Глави за Коса &засилувач; Здравјето На Кожата

Минералстрим Јонски Туш Глава 2.0 | Висок Притисок Заштеда На Вода Туш Со Филтер Монистра | Еко Вода Спа Туш Глави за Коса &засилувач;

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

ЛЕСНО ЗАШТЕДА НА ВОДА ПОД ВИСОК ПРИТИСОК-Замислете да добиете туш под висок притисок кој исто така заштедува вода! Нашиот патентиран дизајн ви го дава најдоброто од двата света. Повеќето стандардни глави за туширање користат помеѓу 2,5 и 5 литри во минута (ГПМ). Минералстрим ' Јонските Глави за Туширање користат само 1,5 ГПМ, што го прави еден од најефикасните тушеви на пазарот! Ќе заштедите време, енергија и пари со оваа глава за туширање со висок притисок. ЕКОВАТЕР СПА ТУШ ГЛАВИ за КОСА нема повеќе болки во главите или болки во рамото по долги тушеви. Плус, бидејќи нема потреба од додадени филтри, вашите миленици и деца можат да уживаат во чиста вода без да се грижат за иритација или алергии на кожата. И со нашиот лесно чист дизајн, можете да ја задржите главата за туширање да изгледа ново со минимален напор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата