Минијатурно напојување со напојување со модул AC-DC 5 Волти 6 засилувачи 30 вати 4-пински компјутер

Минијатурно напојување со напојување со модул AC-DC 5 Волти 6 засилувачи 30 вати 4-пински компјутер

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Primary Output Voltage (VDC) : 5. Output Current (Amps) : 6. Maximum Output Power (Watts) : 30. Input Voltage (VAC) : 85 to 264. Input Frequency (Hz) : 47 to 440. Primary Output Voltage ( VDC) : 5. Излезна струја (АМП) : 6. Максимална излезна моќност (WATTS) : 30. Влезен напон (VAC) : 85 до 264. Влезна фреквенција (Hz) : 47 до 440. Видот на производот е минијатурен AC-DC Снабдување со електрична енергија од типот на модул 5 волти 6 засилувачи 30 вати 4-пински компјутерски монтирање, овој производ е направен во Кина и се произведува со средна бунар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата