Minka Lavery Outdoor Wallидно светло 8763-166 Меримак Алуминиум надворешен wallиден фенер, 180 вати, бронза

Minka Lavery Outdoor Wallидно светло 8763-166 Меримак Алуминиум надворешен wallиден фенер, 180 вати, бронза

Достапно за вашата нарачка
DEN 624.00
Залиха:

Димензии на светло на отворено wallидови : 20,25 "Висока x 10" Широк x 12 "длабока, тежина : 8,05 фунти, монтирање на wallидна плоча : 6.13" W x 12 "H. Осветлување : 150 максимум Wattage, (3) 50 Watt G9 Base Xenon Lights, Labe Base Xenon, светла, светла, Base XENON, светла, BASE XENON, светла, базни ксенонски светла, светла, базни ксенонски светла, светла, базни ксенонски светла, светла, базни ксенонски светла, светла, базни ксенонски светла, светла, базни ксенонски светла, светла, базни ксенонски светла, светла, светла на база ксенон, светла на ксенон, базни ксенон, светла, светла на ксенон. Не вклучува сијалица (и), затемнета. Инсталација : Позиција на светлата надолу. Вклучува 7 "долга жица и доаѓа со комплет за монтирање на хардвер. 0. Заврши : Корона бронза со чисто зачукано стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата