Младиот 2 Пакувајте Пластични Канти За Контејнери За Организатор На Складирање Со Капаци, Канти за Складирање Што Се Редат со Управувач За Фрижидер, Оставата, Чајна

Младиот 2 Пакувајте Пластични Канти За Контејнери За Организатор На Складирање Со Капаци, Канти за Складирање Што Се Редат со

Достапно за вашата нарачка
DEN 367.84
Залиха:

Пластични Кујнски Канти За Складирање Со РАЧКИ СО ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ - 2 Пакети Со Чисти Канти За Складирање со Капаци за Фрижидер, Замрзнувач, Оставата, Чајната Кујна, Организација На Кујната. ГОЛЕМИНА-Л х х Х : 10 инчи х 6 инчи х 3 инчи. РЕДЕЊЕ и ПРЕНОСЛИВ - нашите контејнери за складирање можат да заштедат простор. Лесните странични рачки го олеснуваат носењето работи наоколу. КВАЛИТЕТ И БЕЗБЕДНА ХРАНА - Кристално Чиста, Издржлива, Отпорна На Кршење, Без БПА, БЕЗ ОЛОВО. Безбедна храна, Лесна За Чистење со топла вода со сапуница. СОВРШЕН За-Совршен За организирање лименки во кујнските ормари, сирење, овошје и зеленчук во вашиот фрижидер, спакувана храна во оставата, чајната кујна и многу повеќе. Тие можат да се користат и како организатор на канцеларија и организатор на фиоки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата