Модели на ниски автомобили за Mercedes-Benz SLS AMG 1/18 легура на легури за лежење на автомобили со автомобили за играчки деловни подароци украси

Модели на ниски автомобили за Mercedes-Benz SLS AMG 1/18 легура на легури за лежење на автомобили со автомобили за играчки деловни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Материјал : Телото на моделот на автомобили е изработено од легура на цинк, шасијата има ABS пластични делови, гумени гуми, фино и реален ентериер, што е трајно и не е лесно за оштетување. Тоа е најсвежливиот модел во вашата колекција на модели. Занаетчиска вредност : Секој дел од моделот на автомобили е многу исклучителен, интегрирање на напредна технологија за дизајн и производство, која има висока историска вредност и уметничка вредност и стана богатство на колекционерите со извонредна вредност. Декорација и колекција : Достапно како канцелариски и домашни украси, или како дел од колекцијата на модели на автомобили, тоа е совршен подарок за празници, подарок за роденден, подарок за деца, подарок за забава и може да му се даде и на вашето момче. Бизнис филозофија : Ние сме компанија која се фокусира на прекуграничната е-трговија. Имаме професионален и напреден тим за дизајн, ригорозен систем на производство и целосен опсег на продажба. Кога ги купувате нашите производи, не мора да се грижите за квалитетот, ние извршуваме одличен квалитет, а не ниска цена, ве молиме бидете сигурни да ги купите. среќен шопинг!. Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања, ние ќе ви обезбедиме професионални и ефикасни решенија во рок од 24 часа. Ние ќе дадеме се од себе за да ги задоволиме сите ваши разумни потреби. Направете го вашиот шопинг среќен и безгрижен и да ви донесе задоволително искуство за купување. Опис на производот : Име на производот : За Mercedes-Benz SLS AMG 1/18 легура на легури со лекови за автомобили со автомобили за играчки деловни подароци. Колекција на автомобили, подароци, декорација на домови, украси за автомобили, играчки, исклучителна изработка, сјајна завршница на бојата, добра текстура, може да ги придружува вас и вашите деца да се забавувате, дружењето е најдобриот подарок. Да се ​​постави за светло, снимање, прикажување и други проблеми , производот може да има мала разлика во бојата. Производот не содржи батерии како резултат на меѓународните закони за испорака. Ослободување : Поради барањата на меѓународните регулативи за испорака и националните закони и регулативи, овој производ не содржи батерии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата