Моето Мало Гнездо Двојна Преграда Изолирана Торба За Ручек, Магија Во Боја На Бонбони Сирена Шема На Риба Повеќекратна Кутија За Ручек Со Ремен за Рамо, Поладна Тор?

Моето Мало Гнездо Двојна Преграда Изолирана Торба За Ручек, Магија Во Боја На Бонбони Сирена Шема На Риба Повеќекратна Кутија

Достапно за вашата нарачка
DEN 351.84
Залиха:

❥Голем Капацитет-измерени 10,5 "Х 4,5 " Х 8,5", две двојни прегради кеси за ручек. Мулти Прегради-двата оддели имаат широки отвори и две затворачи со патент,многу простор за складирање бенто кутија, овошје, пијалоци или закуски. ❥Изолирана Ладилна Кеса-Издржлив полиестер и алуминиумска фолија,ја одржува вашата храна топла или ладна до 5 часа. ❥Пренослив - овие торби за ручек се одликува со отстранлив и прилагодлив ремен за рамо што го олеснува носењето. ❥Мулти - Употреба-Модерен И Лесен дизајн (тежи Само 10,58 мл) може да се користи за секојдневна употреба,канцеларија,училиште, плажа,патување,пикник или кампување,погоден и за возрасни и за деца. ●Спецификација-Големина : 10,5 "Х 4,5 " Х 8,5", - Материјал : Издржлив полиестер и алуминиумска фолија. - Вреќи за Ручек за повеќекратна употреба : Издржлив полиестер и алуминиумска фолија,ја одржува вашата храна топла или ладна до 5 часа. Употреба-Модерен и лесен дизајн (тежи само 10,58 мл) може да се користи како наша торба за ручек, поладна торба, торба за пикник, торба за перење или торба за пазарење. и, исто така, идеален за секојдневна употреба, канцеларија, училиште, плажа, патување, пикник или кампување, погоден и за возрасни и за деца.забелешка - Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти за гарантирано решение за задоволство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата