Монитор За Отчукувањата на Срцето, Оксиметрија, спиење &засилувач; Стрес, 1.3 инчен Екран На Допир Bluetooth Часовник Пливање Водоотпорен,Здравје Паметен Часовник.Памете

Монитор За Отчукувањата на Срцето, Оксиметрија, спиење &засилувач; Стрес, 1.3 инчен Екран На Допир Bluetooth Часовник Пливање

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Тенок и лесен дизајн, цртан филм бирање, Шарени ремен Дома Здравје-х, прилагодено бирање, поддршка десетици нација-ал јазици. Можете да ја измерите заситеноста Со Оксиметрија и да ја разберете вашата физичка состојба Идеален За спортови со висок интензитет, како Што Се марато-н и вежбање во теретана.Ipx8 smart WA-TC-H исто така професионално го анализира квалитетот на спиењето за да ви помогне да ги прилагодите навиките за спиење. Дури и ја следи вашата 20-минутна дневна дремка. Опремен со 1,3"Hd Екстра-голем целосен tou-C-H screen-En. Паметниот часовник IPX8 може точно да ги следи вашите здравствени метрики (отчукувањата на срцето, Оксиметријата, нивото на спиење и стрес). Режим на полнење : полнење На магнетна вшмукувачка линија. Носете рачен часовник за вежбање, лесно можете да ја контролирате далечинската фотографија запишете ги моментите од вашиот прекрасен живот во секое време, насекаде. Големина на екранот : 1,3 инчи тип на екран : материјал Од Тфтботом школка : пластичен материјал од цементна обвивка : стаклен рачен зглоб-д материјал : силика гелмаин чип : нордиски 52832 сензор за забрзување : шилан веи7а20пг сензор за отчукувањата на срцето : VC11 Tou-C-H ic : haiqichuang 816d Tou-C-H режим : Целосен to-C-HMotor : Рамен мотор дисплеј : 1,3 инчи Квадратна Моќност На Решавање На Екранот : 240x240flash големина : 64mbluetooth Верзија : ble5. 0 Bluetooth антена : fp-C антенабатерија тип : капацитет на литиумска батерија : 180mahcharging режим : Магнетна линија За вшмукување Димензии На пакетот : 6, 41x3, 74x 0.70 инчи големина На Производот : 1, 90x1, 33x 0.39 инчи тежина на часовникот : 0.13 lb Full сет тежина : 0.26 lb Thin и Лесен Дизајн, ЦРТАН филм бирање, шарени ремен дома здравје-х, прилагодено бирање, поддршка десетици нација-ал јазици можете да ја измерите вашата сатурација на оксиметрија и да ја разберете вашата физичка состојба идеална за спортови со Висок интензитет, како што се марато-н и вежбање во теретана.Ipx8 smart WA-TC-H исто така професионално го анализира квалитетот на спиењето за да ви помогне да ги прилагодите навиките за спиење. Дури ја следи вашата дневна напивка од 20 минути опремена со 1,3 " Hd Екстра-голем целосен екран tou-C-H. Паметниот часовник IPX8 може точно да ги следи вашите здравствени метрики (отчукувањата на срцето, Оксиметријата, нивото на спиење и стрес).Носете рачен часовник за вежбање, лесно можете да ја контролирате далечинската фотографија запишете ги моментите од вашиот прекрасен живот во секое време, насекаде пакет Incl1 x Паметен Watc1 x Кабел За Податоци1 x Прирачник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата