Морис 45232 Еден Игла Флуоресцентни Светилка Клипот Држач, Бела

Морис 45232 Еден Игла Флуоресцентни Светилка Клипот Држач, Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 108.00
Залиха:

Флуоресцентен Држач За светилки со еден Пин - квалитетен Флуоресцентен Држач за Пиедестал со Еден Пин. Карактеристики на флуоресцентни Светилки со еден Пин вклучуваат : . Лигите Линија Флуоресцентни Пиедестал Тип Еден Пински Светилка Фа8. Слајд-На База. Притисни Жица Завршувања. 660в, 1000в. кулус Наведени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата