Movo Photo DMA100 моторизирана количка за притискање, приколка за кукли за скејтер за видео камера со табела

Movo Photo DMA100 моторизирана количка за притискање, приколка за кукли за скејтер за видео камера со табела

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Универзалниот дизајн е компатибилен со повеќето кукли за скитници на видео -камера, вклучувајќи Pico, Ephoto, Neewer, Vidpro, Hibo, Alm & More!. Додава автоматско движење во вашата табела Доли. Се одликува со двојни мотори кои влегуваат до 6,5 фунти тежина. Контроли за напред/обратна и променлива брзина. Напојувани со 2 батерии „АА“. Следете ги сите активности и создадете мазни, професионални снимки со моторизирана количка/приколка за моторизиран мотор DMA100. Универзалниот дизајн овозможува прицврстување на повеќето кукли со фотоапарати со таблети/флексибилни/скејтер на пазарот и додава автоматско лизгачко движење за да создаде спектакуларни снимки што се движат со акцијата и да го нацртаат гледачот на местото на настанот. Ова е алатка што ја користат професионалците, ја воздигнувате вашата уметност со исти напредни техники. Movo DMA100 конструиран од алуминиум, се карактеризира со напредни/обратни и 3-брзински контроли. Единицата се напојува со 2 батерии „АА“ (не се вклучени) и влегува товар до 6,5 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата