Мозаични Мурали Гроздобер Украсни Плочки Мозаик Геометриска Плочка Илустрација Фрижидер Магнет

Мозаични Мурали Гроздобер Украсни Плочки Мозаик Геометриска Плочка Илустрација Фрижидер Магнет

Достапно за вашата нарачка
DEN 95.84
Залиха:

Големина : 3,15 " х 2,17 "(8см х 5,5 см). Дебелина прибл. 0,20" (0,5 см). Силен заден магнет. Висококвалитетен, силен и издржлив материјал кој не се наведнува. Класичен дизајн што сите го знаеме и го сакаме. Овој уникатен магнет за фрижидер ви го покажува светот со богат ансамбл кој е едноставно нарачан. Доловува живописни слики од различни места од интерес. Магнетите со раб се вообичаени сувенири што мора да ги бараат сите љубители на патувања кои не сакаат сликите од градовите или знаменитостите што ги виделе да исчезнат во скоро време. Сликата е отпечатена на тенок, висококвалитетен силен магнет кој лесно се движи, но држи силен. Совршен подарок за семејството и пријателите. Децата можат да научат за различните локации во светот! Може да биде добар почеток за разговор за вашите пријатели и најблиски.Сликите на производите се само за илустративни цели и може да се разликуваат од вистинскиот производ. Поради разликите во мониторите, боите на производите исто така може да изгледаат различни од оние прикажани на страницата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата