MP3 плеер, музички плеер со микро SD картичка од 16 GB, зграден звучник/фото/видео игра/FM радио/читач на гласови/читач на е-книги, поддржува до 128 GB

MP3 плеер, музички плеер со микро SD картичка од 16 GB, зграден звучник/фото/видео игра/FM радио/читач на гласови/читач на е-книги,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

【16 GB Големо складирање】 Преносен MP3 плеер доаѓа со микро SD картичка од 16 GB и поддршка до 128 GB (не е вклучена). Можете да ги преземете вашите омилени песни и видеа. Поддржете повеќе аудио формати, вклучувајќи MP3, WMA, мајмун, WAV, FLAC и така натаму. 【Квалитет на звук без загуба на Hifi】 Тој усвојува професионален интелигентен дигитален чип за намалување на бучавата и технологија за оптимизација на врвни кола за да се намали бучавата, обезбедувајќи висока стапка на земање мостри на звук и обезбедување звук со висок квалитет. И имајте вграден звучник, дајте ви добар звук што го сакате. 【Долг век на траење на батеријата】 MP3 плеер ви овозможува да уживате во вистинска музика без загуби до 10 часа. И целосно наполнет во рок од 2-3 часа. 【Преносно и лесен】 Преносно и лесно тело е лесно да се носи, така што можете лесно да го ставите во џеб и ранец за да уживате во музика во секое време, каде било. 【Гаранција од 12 месеци】 Имаме професионален тим за услуги по продажбата. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас директно и ќе добиете брз одговор и задоволителен одговор. Вашето задоволство е наше единствено извршување. 【16 GB Големо складирање】 Преносен MP3 плеер доаѓа со микро SD картичка од 16 GB и поддршка до 128 GB (не е вклучена). Можете да ги преземете вашите омилени песни и видеа. Поддржете повеќе аудио формати, вклучувајќи MP3, WMA, мајмун, WAV, FLAC и така натаму. 【Квалитет на звук без загуба на Hifi】 Тој усвојува професионален интелигентен дигитален чип за намалување на бучавата и технологија за оптимизација на врвни кола за да се намали бучавата, обезбедувајќи висока стапка на земање мостри на звук и обезбедување звук со висок квалитет. И имајте вграден звучник, дајте ви добар звук што го сакате. 【Долг век на траење на батеријата】 MP3 плеер ви овозможува да уживате во вистинска музика без загуби до 10 часа. И целосно наполнет во рок од 2-3 часа. 【Преносно и лесен】 Преносно и лесно тело е лесно да се носи, така што можете лесно да го ставите во џеб и ранец за да уживате во музика во секое време, каде било. 【Гаранција од 12 месеци】 Имаме професионален тим за услуги по продажбата. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас директно и ќе добиете брз одговор и задоволителен одговор. Вашето задоволство е наше единствено извршување. Добар избор за слушање музика во секое време, каде било. Спецификации : Големина на екранот : Околу 1,8 инчи Складирање : 16 GB (MAX поддршка 128 GB) MP3 Тежина : 25g MP3 Големина : 3,5 x 1,5 x 0,3 Во батерија : Вградена батерија Li-Ion, може да се наполни преку USB кабел на компјутер или wallид Формат на репродукција на музика за поддршка : MP3 、 WMA 、 OGG 、 APE 、 FLAC 、 WAV 、 AAC-LC 、 ACELP Видео формат : AMV 、 AVI Формат на прелистување на слики : JPEG 、 BMP 、 GIF Record : снимен и зачуван во WAV или MP3 формат Е-Книга : Поддршка TXT формат FM радио : 87.5 MHz ~ 108 MHz, заштедете до 30 канали Поддршка FAT16/FAT32 Поддршка за микро SD/MMC/SDHC картичка Што има во пакетот : 1 x MP3/MP4 плеер 1 x 16 GB микро SD картичка 1 x USB кабел Прирачник за корисникот 1 x слушалки 1 x.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата