MT 18-8 Super Ladle 100cc

MT 18-8 Super Ladle 100cc

Достапно за вашата нарачка
DEN 320.64
Залиха:

Големина : Дијаметар 3,0 x должина на рачката 9,8 инчи (75 x 250 mm). Капацитет : 100цц. Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Земја на потекло : Град Цубам, префектура Ниигата, Јапонија. Големина : Дијаметар 3,0 x должина на рачката 9,8 инчи (75 x 250 mm). Капацитет : 100цц. Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Земја на потекло : Град Цубам, префектура Ниигата, Јапонија. Големина : Дијаметар 3,0 x должина на рачката 9,8 инчи (75 x 250 mm) Капацитет : 100цц Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Земја на потекло : Град Цубам, префектура Ниигата, Јапонија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата