MTLEE 8 Парчиња Деца Дипломирање Украде Појас Унисекс Предучилишна Печатени Дипломирање Појас Градинка Дипломирање Украде

MTLEE 8 Парчиња Деца Дипломирање Украде Појас Унисекс Предучилишна Печатени Дипломирање Појас Градинка Дипломирање Украде

Достапно за вашата нарачка
DEN 175.84
Залиха:

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. 100% сатен. Увезени. Сигурен Материјал : појасот за дипломирање во предучилишна возраст е изработен од сатенска лента, која е мазна и мека, безбедна за употреба и пријателска за кожата, не е лесна за кршење или избледување, може да се нанесува постојано и да ги придружува вашите деца долго време. Нов Дизајн : предучилишната украдена е дизајнирана со букви од [Предучилишна возраст] и [Дипломиран], а исто така печатена со симпатична капа и свиток, привлечна и живописна, што ќе биде убава алатка за да ја прославите забавата за дипломирање на детето и да ви донесе многу забава. Како Да Се Носат : усогласување на дипломирањето украдено за деца, така што секој од крајот е рамномерен и израмнете го преку градите и ако имате церемонија на дипломирање на отворено, размислете да ја прикачите матурата нежно украдена на детската облека за да не дува на ветрот. Елегантни Украси : појасот за дипломирање деца не е само атрактивна декорација за забава за дипломирање и добар начин за славење на неодамнешните дипломци, туку и добар фото реквизит, можете да му дозволите на вашето дете да го носи и да фотографира заедно. Детали за големината : пакетот вклучува 8 парчиња деца дипломирањето украде појас, секој мерки прибл. 133 х 6,4 см/ 52,36 х 2,52 инчи (Л х Ш), што е погодно за повеќето момчиња и девојчиња, ве молиме внимателно проверете ја големината пред да ја купите. Карактеристики : Идеален сувенир за деца : украдената матура за деца е симпатична и полна со забава, унисекс стил испечатен со прекрасни дезени, добар придружник за деца, кој може да биде сведок и да ја придружува матурата во градинка на вашето дете. Широк спектар на апликации : украдената предучилишна установа може добро да одговара на вашата крпа, правејќи да се издвојувате од толпата, а може да бидат и убави подароци за дипломирање, во комбинација со наметката бакалауреат како фото реквизит или фотосесија за деца, која ќе биде полна со спомени додека тој или таа расте. Спецификации : Материјал : Сатенска Боја : како што покажуваат сликите Големина : 133 х 6,4 см/ 52,36 х 2,52 инчи Пакетот вклучува : 8 х Појаси За Дипломирање Од Предучилишна возраст Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Ризикот од ликвидација може да постои, ве молиме држете се подалеку од малите деца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата