Мултифункционална Клупа За Седење, Прилагодлива Клупа За Тежина со 5 Позиции, Паметен Лцд Монитор, Тешка Челична Рамка, Клупа За Вежбање Што Може Да Се Преклопи За Д?

Мултифункционална Клупа За Седење, Прилагодлива Клупа За Тежина со 5 Позиции, Паметен Лцд Монитор, Тешка Челична Рамка, Клупа

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Дизајн На преклопување И Две Бои На Располагање : кога не се користи, клупата може лесно да се преклопи во компактна големина со не повеќе од 0,2 € окупирана. Клупата може да издржи до 287 килограми. Клупата може да издржи до 287 килограми. Карактеристики : Совршена опрема за фитнес во затворен простор за тренинг на целото тело и тренинг за сила прилагодливи позиции на 5 нивоа одговара на различни потреби и овозможува различен интензитет Конструиран со цврста триаголна челична рамка за да се обезбеди голема стабилност И безбедност Паметниот монитор ги прикажува вашите податоци во реално време и ви помага да направите подобри планови Поддржува повеќе вежби, како што се седење, притискање на клупа, кревање тегови и повеќе Ролки се покриени со мека Пена за да им обезбедат на зглобовите удобни чувства преклопливиот дизајн го олеснува преклопете во компактна големина за спецификации за складирање : боја : сина и црна/ црвена и црна материјал : челик, пена, бисер Памук, Стп Кожа, абс расплетувана димензија : 52"-53" х 23" Х 23"-29" (л х ш х) преклопена димензија : 46" х 23" х 12" (л х ш х) Нето Тежина : 22,5 фунти тежина капацитет : 287 Фунти Батерија : 1 х) пакетот ааа батерија (не е вклучен) вклучува : 1 x прилагодлива клупа за тежина 1 x монитор 1 x инструкција. Во меѓувреме, ќе постигнете податоци за вежбање во реално време преку паметниот лцд-монитор кој ви помага да направите повеќе научни планови. Совршен Домашен Фитнес Партнер : Наместо да трошите време пари и време во теретана, оваа клупа за тежина ви овозможува да вежбате дома во секое време и насекаде. Издржлива и Безбедна Конструкција : клупата е конструирана со цврста челична рамка, која обезбедува стабилност и издржливост за долготрајна употреба. Ви обезбедуваме два енергични стилови по ваш избор и двата ќе ви донесат посвеж воздух во домашната теретана.Совршен Домашен Фитнес Партнер : Наместо да трошите време пари и време во теретана, оваа клупа за тежина ви овозможува да вежбате дома во секое време и насекаде. Ви обезбедуваме два енергични стилови по ваш избор и двата ќе ви донесат посвеж воздух во домашната теретана. Во меѓувреме, ќе постигнете податоци за вежбање во реално време преку паметниот лцд-монитор кој ви помага да направите повеќе научни планови. Подобрете Го Вашето Искуство Во Тренингот : Сите ролки се опремени со мека пена, која ви нуди поголема удобност, а истовремено ги штити зглобовите на телото за време на тренинзите со висок интензитет. Можете исто така да го промените во клупа со гира за дополнителни опции за вежбање. Издржлива и Безбедна Конструкција : клупата е конструирана со цврста челична рамка, која обезбедува стабилност и издржливост за долготрајна употреба. Идеален е за тесни места како мал стан за заштеда на простор за удобно складирање. Кога ќе ги завршите вежбите, можете да го преклопите во компактна големина за да заштедите простор. Следете ги вашите податоци во реално време за да бидете сигурни дека сте во добра состојба и да постигнете повеќе предизвици. Дизајн На преклопување И Две Бои На Располагање : кога не се користи, клупата може лесно да се преклопи во компактна големина со не повеќе од 0,2 € окупирана.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата