Мусја преголема мама џемпер жени половина поштенски кошула со долг ракав Обичен екипаж за лабава пулвер врвови

Мусја преголема мама џемпер жени половина поштенски кошула со долг ракав Обичен екипаж за лабава пулвер врвови

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.84
Залиха:

Мешавина од памук. Увезени. Затворање на патент. Само миење на рацете. Мека и удобна маичка : жените преголема мама маичка е изработена од висина, ткаенина пријателска со кожата, мека и удобна за носење. Уживајте во мазен мек допир. Памукот се дише против вашата кожа. Карактеристики : Смешно печатење на мама буква, ќе добиете тони комплименти каде и да го носите. Ние користиме напредни техники за да обезбедиме отпечатоците да бидат живописни и издржливи. Нема да падне по повторено чистење. Затвори со висока јака од четвртина од јака 1/4, без цврсто чувство околу вратот, модата и шик. Повод : Можете да ја создадете оваа лабава маичка за мама на различни начини за да ви даде поинаков изглед. Оваа мама мама со долги ракави е костум за пролет/есен/зима, како на пример за работа, учење, улица, парк, секојдневно дневно носење, одлично да се спарите со фармерки, шорцеви, здолништа, ќе добиете многу комплименти на оваа мама џемпер. Подарок : Оваа преголема мама маичка е совршена за женски пријатели, loversубители на кучиња, мајки, тетка, баба. Исто така е одличен подарок за роденден, годишнина, Денот на вinesубените, Божиќ, мајки. Без разлика дали купувате за пријател, роднина или најблиски, можете да бидете сигурни дека ќе ставите насмевка на лицето. Предлог за перење : Поддршка за миење на рацете и миење на машината. Ве молиме измијте со ладна вода, не исушете чиста или белило за подобро да ја одржувате својата боја и буквите. Преголема мама џемпер жени половина поштенски кошула со долг ракав, обичен екипаж на екипажот лабав врвови на пулвер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата