Muvlux Машина за полирање на автомобили Мелница за автомобили Мини машина за полирање за полнење со автомобил за пескарење, прилагодлива брзина за засилување на восо?

Muvlux Машина за полирање на автомобили Мелница за автомобили Мини машина за полирање за полнење со автомобил за пескарење,

Достапно за вашата нарачка
DEN 888.00
Залиха:

Комплетна мотор на бакарна жица и мотор со висока температура, моќен и практичен, преносот е постабилен. 1-6 Сообразност на брзината на менувачот, може да ја контролира брзината на вртење на машината, погодна за полирање на различни материјали, восок и запечатување глазура. Пренесување на ниска бучава, поголема точност, светло тело. Страничната рачка е ергономска, удобна и заштеда на труд, нелизга и практична. Двојниот прекинувач е лесен за ракување, рамномерно полиран и нема да ја оштети бојата. Комплетна мотор на бакарна жица и мотор со висока температура, моќен и практичен, преносот е постабилен. 1-6 Сообразност на брзината на менувачот, може да ја контролира брзината на вртење на машината, погодна за полирање на различни материјали, восок и запечатување глазура. Пренесување на ниска бучава, поголема точност, светло тело. Страничната рачка е ергономска, удобна и заштеда на труд, нелизга и практична. Двојниот прекинувач е лесен за ракување, рамномерно полиран и нема да ја оштети бојата. Нашиот полисер за автомобили доаѓа со ергономска рачка против лизгање, која совршено одговара на дланката на вашата рака, како и ви дава крајно удобно чувство на зафат. Овој производ е толку лесен за употреба со почетници или господар. Обезбедена моќност : 600 ширина Брзина : 900-4500 R/Mincable Specificate : 3*0,75mm2voltage : 220 VRated Frequency : 50-60 Hz Diameter на Полинг Диск : 125mmmproduct Нето тежина : 1,45kgfeatures : Portable, Portable, Повеќенаменски, повторна облога : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Кон својствата

3*0.75mm2:
Voltage:
220V
Rated frequency:
50-60Hz
Diameter of polishing disc:
125mm
Product net weight:
1.45kg
Features:
Portable, Multipurpose, Reusable
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата