Муза градинарски колибри за колибри за виси на отворено, разнесена стаклена количка за колибри, уникатни подароци за колибри за жени, кои содржат мравка, 28 унци, бај

Муза градинарски колибри за колибри за виси на отворено, разнесена стаклена количка за колибри, уникатни подароци за колибри

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Големата уста за шише е лесна за чистење и лесна за пополнување. Едноставната структура е лесна за расклопување. Светлите бои привлекуваат колибри. Карактеристичниот фидер е уметничко дело во градината. Помали пристаништа за фидер со врвен бакарен материјал дизајниран да ги одврати пчелите и никогаш да не го повреди јазикот на птиците. Подобрена метална завршница и обложување на покритието за да се спречи 'рѓа основата. Прекрасни бои за привлекување колибри : Најдобри подароци за колибри за секоја пригода. Совршени идеи за подароци за loversубителите на колибри. Прекрасен декор на внатрешен двор. Убава градинарска декорација. Рачно изработено значи уникатно : Секој производ е рачно изработен и уникатен, што може да се докаже со малите меурчиња на нејзината површина. Без протекување и без 'рѓа : Надградена метална основа со заптивка што е докажано за истекување на истекување за да се спречи протекување на некрот. Подобрена метална завршница и обложување на покритието за да се спречи 'рѓа основата. Целокупната грижа за колибри : разнесени стаклени количини на колибри со метална база на заштитник и пчела. Мравка за да ги задржи несаканите посетители далеку од фидер за колибри. Помали пристаништа за фидер со врвен бакарен материјал дизајниран да ги одврати пчелите и никогаш да не го повреди јазикот на птиците. Першира околу цвеќињата за колибри да се одморат и пијат во исто време. Рециклирани материјали : Оваа ставка е направена од рециклирани материјали за да помогне во зачувувањето на нашата околина за идните генерации. *Патент во очекување. Прекрасни бои за привлекување колибри : Најдобри подароци за колибри за секоја пригода. Совршени идеи за подароци за loversубителите на колибри. Прекрасен декор на внатрешен двор. Убава градинарска декорација. Рачно изработено значи уникатно : Секој производ е рачно изработен и уникатен, што може да се докаже со малите меурчиња на нејзината површина. Без протекување и без 'рѓа : Надградена метална основа со заптивка што е докажано за истекување на истекување за да се спречи протекување на некрот. Подобрена метална завршница и обложување на покритието за да се спречи 'рѓа основата. Целокупната грижа за колибри : разнесени стаклени количини на колибри со метална база на заштитник и пчела. Мравка за да ги задржи несаканите посетители далеку од фидер за колибри. Помали пристаништа за фидер со врвен бакарен материјал дизајниран да ги одврати пчелите и никогаш да не го повреди јазикот на птиците. Першира околу цвеќињата за колибри да се одморат и пијат во исто време. Рециклирани материјали : Оваа ставка е направена од рециклирани материјали за да помогне во зачувувањето на нашата околина за идните генерации. *Патент во очекување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата