Музички Инструменти монтесори со Ксилофон, Ѕвона | Дрвена Играчка За Патека За Рампи За Автомобили со 2 Автомобили| Плејсети Подароци За Мали Деца Момчиња Девојчиња

Музички Инструменти монтесори со Ксилофон, Ѕвона | Дрвена Играчка За Патека За Рампи За Автомобили со 2 Автомобили| Плејсети

Достапно за вашата нарачка
DEN 183.84
Залиха:

€КУЛ 2-ВО-1 ДИЗАЈН q : Автомобил Рампа Тркач Играчка—Вклучува 2 рампата тркачи и 2 автомобили. Го поттикнува развојот на координација рака-око на детето и го подобрува визуелното следење. Инструмент 4-во-1-Вклучувајќи ксилофон, кимвали, триаголник и ѕвона, овој разноврсен музички сет им овозможува на младите музичари да истражуваат едноставни музички концепти преку креативна игра, учејќи за различни терени, томови и rми. ●ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ МОНТЕСОРИ● : играчки Монтесори погодни за едукативно образование за бебиња. Има 5 различни активности кои помагаат да се развијат сетилата на малите деца, фини моторни вештини, координација рака-око, комуникациски вештини и вештини за решавање проблеми. €БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : оваа дрвена играчка за рампа за автомобили е изработена од висококвалитетно природно цврсто дрво и обложена со еколошка боја на база на вода без мирис, површината е мазна без бруси и нема да му наштети на вашето бебе. Родителите не треба да се грижат, децата можат да играат безбедно. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме навреме. ●ИНТЕРЕСЕН ДИЗАЈН на ПИРАТСКИ БРОД® : Дизајниран Со симпатичен изглед на пиратски брод, погоден за момчиња и девојчиња. Ако вашето дете сака играчки со пиратска тема, ова е совршена играчка за вашето малечко. ●НАЈДОБАР ПОДАРОК за ДЕЦА : Одлична трка за мали деца за деца. Оваа дрвена играчка 2 во 1 е идеален роденден, Ден На Децата, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и новогодишниот подарок за 3+ момчиња и девојчиња мали деца. €КУЛ 2-ВО-1 ДИЗАЈН q : Автомобил Рампа Тркач Играчка—Вклучува 2 рампата тркачи и 2 автомобили. Го поттикнува развојот на координација рака-око на детето и го подобрува визуелното следење. Инструмент 4-во-1-Вклучувајќи ксилофон, кимвали, триаголник и ѕвона, овој разноврсен музички сет им овозможува на младите музичари да истражуваат едноставни музички концепти преку креативна игра, учејќи за различни терени, томови и rми. ●ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ МОНТЕСОРИ● : играчки Монтесори погодни за едукативно образование за бебиња. Има 5 различни активности кои помагаат да се развијат сетилата на малите деца, фини моторни вештини, координација рака-око, комуникациски вештини и вештини за решавање проблеми. €БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : оваа дрвена играчка за рампа за автомобили е изработена од висококвалитетно природно цврсто дрво и обложена со еколошка боја на база на вода без мирис, површината е мазна без бруси и нема да му наштети на вашето бебе. Родителите не треба да се грижат, децата можат да играат безбедно. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме навреме. ●ИНТЕРЕСЕН ДИЗАЈН на ПИРАТСКИ БРОД® : Дизајниран Со симпатичен изглед на пиратски брод, погоден за момчиња и девојчиња. Ако вашето дете сака играчки со пиратска тема, ова е совршена играчка за вашето малечко. ●НАЈДОБАР ПОДАРОК за ДЕЦА : Одлична трка за мали деца за деца. Оваа дрвена играчка 2 во 1 е идеален роденден, Ден На Децата, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и новогодишниот подарок за 3+ момчиња и девојчиња мали деца.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата