Mzelq за Iphone 13 Pro Max Случај [ Компатибилен Со MagSafe ] Со Метал Блинг Камера Леќа Покрие Кожата Сензација Магнетни Кристално Јасно &засилувач; Мат Браник Силиконски Шок Отп

Mzelq за Iphone 13 Pro Max Случај [ Компатибилен Со MagSafe ] Со Метал Блинг Камера Леќа Покрие Кожата Сензација Магнетни Кристално

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

●Компатибилен со само компатибилен со i Phone 13 Pro Max 6,7 Инчи, поддршка за безжично полнење. ①Дизајн За Заштита на Објективот на менталната Камера● Металната леќа на Фотоапаратот ја покрива секоја леќа на фотоапаратот, изработена е од прецизни засеци и прецизни податоци, кои можат совршено да ја заштитат камерата на вашиот телефон!. ●Кристален Заден Дел И Мат Раб● овој случај е изработен од одличен мек силикон,издржлив, абсорбента за удар, уникатниот дизајн на рамка во боја на бонбони (матирано) изгледа многу женствено и убаво. ●Компатибилен Со Magsafe Quopport Поддршка безжично полнење и лесен пристап до сите копчиња и порти. Додека има подигната рамка на животниот екран и камерата надвор од рамна површина. (Поддршка За Магсафе). ●Флексибилен дизајн на копчиња ● оваа обвивка користи многу точни податоци и има многу напредна технологија за сечење. Сите копчиња, вклучувајќи копчиња за јачина на звук, аудио копчиња и копчиња за заклучување на екранот, се многу флексибилни!. ●Компатибилен со само компатибилен со i Phone 13 Pro Max 6,7 Инчи, поддршка за безжично полнење. ①Дизајн За Заштита на Објективот на менталната Камера● Металната леќа на Фотоапаратот ја покрива секоја леќа на фотоапаратот, изработена е од прецизни засеци и прецизни податоци, кои можат совршено да ја заштитат камерата на вашиот телефон!. ●Кристален Заден Дел И Мат Раб● овој случај е изработен од одличен мек силикон,издржлив, абсорбента за удар, уникатниот дизајн на рамка во боја на бонбони (матирано) изгледа многу женствено и убаво. ●Компатибилен Со Magsafe Quopport Поддршка безжично полнење и лесен пристап до сите копчиња и порти. Додека има подигната рамка на животниот екран и камерата надвор од рамна површина. (Поддршка За Магсафе). ●Флексибилен дизајн на копчиња ● оваа обвивка користи многу точни податоци и има многу напредна технологија за сечење. Сите копчиња, вклучувајќи копчиња за јачина на звук, аудио копчиња и копчиња за заклучување на екранот, се многу флексибилни!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата