N/A 12 парчиња салфетка торба украси за венчавки Magpie Среќа убаво креативни прстени за салфетка

N/A 12 парчиња салфетка торба украси за венчавки Magpie Среќа убаво креативни прстени за салфетка

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсен и одговара на вашата маса. Декорацијата на табелата прстени од салфетка се изработени од метални, издржливи и практични. Издржлив, чисто наредено и јамка за елегантен, модерен изглед. Совршено за специјални прилики како свадби и др. Нашиот пакет доаѓа со 12 прстени од салфетка. Карактеристика : Овој прстен за салфетка ќе ја подобри вашата декорација на маса бидејќи е убаво украсена и одговара на вашата маса. прилики како свадби и сл. Нашиот пакет доаѓа со 12 прстени од салфетка. Color : Amatery : Metalsize : Еден пакет на Sizethe вклучува : 12 * РИНГСОТИ : 1. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку различна од сликата.2. Ве молиме, оставете разлика од 0,5-2 см поради рачното мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата