N/A 200 парчиња/ролни цвеќиња со ливчиња за миење садови DIY ScrapBooking Diary Paper налепници

N/A 200 парчиња/ролни цвеќиња со ливчиња за миење садови DIY ScrapBooking Diary Paper налепници

Достапно за вашата нарачка
DEN 913.92
Залиха:

Тип на лепило за лепило : Лента за маскирање. Број на модел : Лента за миење садови. Тип : Лента за миење садови за цвеќиња. Функција : Леплива налепница за хартија. Функција : Декоративна лента за маскирање. Тип на лепило за лепило : Лента за маскирање. Број на модел : Лента за миење садови. Тип : Лента за миење садови за цвеќиња. Функција : Леплива налепница за хартија. Функција : Декоративна лента за маскирање. Леплива лента Тип : Маскирање на тапидел Број : Цвет Ваши Тапитеп : Цветни ливчиња Washi Tapefeature : Леплива хартија налепница Функција : Декоративно маскирање Таписи : Различни ливчиња, различна големина (како слика) Тежина : 15 GFLOWER ливчиња Количина : Околу 200pcs (1 ролна лента) стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил на лента) стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил : стил на лента) Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Стил : Ливчиња со различен Sizescolor : Мулти-бои со вклучување : 1 ролна лента за маскирање (околу 200 парчиња цвеќиња) Белешка : Бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично на вашиот компјутерски монитор, бидејќи набудувачите не се калибрирани исто.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата