Н / А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Ватенка - Шарена Торба За Организатори На Светска Мапа Со Голем Капацитет Со Патенти Декорација Кошница За Складира?

Н / А Торба За Складирање Облека Под Креветот За Ватенка - Шарена Торба За Организатори На Светска Мапа Со Голем Капацитет Со

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Тоа е добар избор за заштеда на простор во вашата соба. Што може да направи нашата Шарена торба за складирање облека На Мапата На Светот за вас? ☀ Големиот Капацитет-Заштедете Простор Во Вашата Собаro Отпорен На Прашина И Издржлив - Направете Ги Работите За Складирање Чисти И Уредни! Side страничен Спој Транспарентен ПВЦ-Лесна Класификација и Пребарување Beautiful Прекрасно Печатење На Модели - Одлична И Практична Структура За Подароци Достапна Големина : 27,6 x 19,7 x 11 инчи / 70 x 50 x 28 См Материјал : Најлон (100% полиестерски влакна) Вклучуваат : Армирани рачки / двонасочен издржлив патент / транспарентен Пвц Што можете да ја користите оваа торба како? Можете да ги користите торбите за складирање за складирање зимски јоргани, тенки јоргани, перници, облека, ќебиња, чаршафи за перници, играчки итн . Искрено се надеваме дека имате среќен шопинг во нашата продавница. Страничниот спој транспарентен ПВЦ може да се постави со ознаки за картички за лесно складирање. Погоден за зимски јоргани, утешител, чаршав за перници, облека за кукли, капа, играчки, душек, украс, џемпер итн. Ги штити вашите складирани артикли од влага и прашина, а дизајнот што се склопува овозможува лесно складирање кога не се користи. ●Цврста Оксфордска Ткаенина● - овие контејнери за складирање изработени од најлон за рип-стоп, што е најголема густина, без мирис, солзаотпорен и еколошки материјал. Како толку често губиме толку многу време во потрага по работи и често се фрустрираме од нашето пребарување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата