N Скала Дух Знак Зграда / Структура Налепници #31

N Скала Дух Знак Зграда / Структура Налепници 31

Достапно за вашата нарачка
DEN 76.64
Залиха:

Слајд Налепници. Не многу одамна бизнисите и производите беа промовирани или прославени со реклами насликани на страните на зградите. Оние што остануваат денес се многу избледени (што им го дава името На "Знаци На Духови"), но тие даваат еден поглед назад кон некои производи и бизниси од минатиот период. Овие налепници, направени од слики, се земени од вистински знаци како што се појавуваат денес, претходно издржани за реален ефект на страните на вашите згради со скала хо. Професионално печатени на високо крајот дигитален печат. Бојата и квалитетот на овие налепници со хо скала е исклучителна. 4.25" х 2.75 " лист преполн со шарени налепници за слајдови за вода за завршните допири на вашиот распоред. Додадете реализам вашиот распоред денес! НАСОКИ : Исечете ги вашите налепници од листот. Ставете ги вашите налепници во сад со топла вода. Тие ќе се виткаат, а потоа повторно ќе се исправат. Откако повторно ќе се постават рамно, тие се подготвени да се лизгаат од хартиената подлога и на вашиот предмет. Овие налепници се отпечатени на бел носач така што ќе изгледаат одлично и се непроѕирни но, тие треба да се исечат до големина, така што ниту една бела боја не се покажува околу рабовите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата