На-П WP48RM 48-Порта Празен Клучен Камен Лепенка Панел

На-П WP48RM 48-Порта Празен Клучен Камен Лепенка Панел

Достапно за вашата нарачка
DEN 636.64
Залиха:

ОБЕЗБЕДУВА крајна флексибилност на конфигурацијата со поддршка за широк спектар на влошки од клучеви. ВМЕТНУВАЊАТА седат рамни без празнина за професионален изглед. Пристаништата јасно нумерирани напред. СЕ ВКЛОПУВА во еден простор од која било решетка за монтирање на ѕид или под од 19 инчи. ОБЕЗБЕДУВА крајна флексибилност на конфигурацијата со поддршка за широк спектар на влошки од клучеви. ВМЕТНУВАЊАТА седат рамни без празнина за професионален изглед. Пристаништата јасно нумерирани напред. СЕ ВКЛОПУВА во еден простор од која било решетка за монтирање на ѕид или под од 19 инчи. Овој 19-инчен 48-порт празен панел за лепенка за клучеви обезбедува флексибилност на конфигурацијата во компактен простор за монтирање на двојна решетка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата