Најдобар адаптер за глобален AC/DC за JBL Horizon Jblhorizonblkam Bluetooth Clock Radio Supply Cord Cord Cable PS Wall Home Charger Mains PSU

Најдобар адаптер за глобален AC/DC за JBL Horizon Jblhorizonblkam Bluetooth Clock Radio Supply Cord Cord Cable PS Wall Home

Достапно за вашата нарачка
DEN 77.12
Залиха:

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Најдобар адаптер за глобален AC / DC за JBL Horizon Jblhorizonblkam Bluetooth Clock Radio Enower, кабел за напојување, кабел за кабел PS wallид, домашен полнач, полнач за дома.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата