【Најдобрата зделка】 Оригам 5 парчиња екстрактор на завртки Лесно сет за вежбачки битови, Водич скршени оштетени алатки за отстранување на завртки за комплет 3-9мм

【Најдобрата зделка】 Оригам 5 парчиња екстрактор на завртки Лесно сет за вежбачки битови, Водич скршени оштетени алатки за отстранување

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

√ Премиум квалитет - Направено од високо квалитетен легура челик, издржлив за употреба. √ Лесно и брзо - Екстрактор на завртки поставен за лесно и брзо отстранување на скршени завртки, завртки и столпчиња, итн. √ Запознајте ги различните потреби - екстракторите на завртки во различни големини за да ги задоволат различните потреби. Long Долг сервисен живот - Отстранете ги сите видови на скршени или оштетени завртки за глава, завртки и столпчиња. Удобен и ефикасен, долг животен век. √ Совршен подарок - Дојдете со пластична кутија за да носите екстрактори на завртки. Директно тркалезно. √ Премиум квалитет - Направено од високо квалитетен легура челик, издржлив за употреба. √ Лесно и брзо - Екстрактор на завртки поставен за лесно и брзо отстранување на скршени завртки, завртки и столпчиња, итн. √ Запознајте ги различните потреби - екстракторите на завртки во различни големини за да ги задоволат различните потреби. Long Долг сервисен живот - Отстранете ги сите видови на скршени или оштетени завртки за глава, завртки и столпчиња. Удобен и ефикасен, долг животен век. √ Совршен подарок - Дојдете со пластична кутија за да носите екстрактори на завртки. Директно тркалезно. Главни карактеристики : Отстранува оштетени завртки што не можат да се отстранат со стандарден шрафцигер. Отстранете ги сите видови на скршени или оштетени завртки, завртки и столпчиња. Удобен и ефикасен, долг животен век. Црниот оксид заврши за издржливост. Големини : бр.1 : 1/8 " - 1/4" бр.2 : 1/4 " - 5/16" бр.3 : 5/16 " - 7/16" бр.4 : 7/16 " - 9/16 "Бр.5 : 9/16" - 3/4 "Опсег на отстранување на низата : - 1/8" - 1/4 " : за M3 - M6 - 1/4" - 5/16 " : за M6 - M8 - 5/16 " - 7/16" : за M8 - M11 - 7/16 " - 9/16" : за M11 - M14 - 9/16 " - 3/4" : за M14 - M18 материјал : челичен пакет Тежина : 109 g / 3.84 унци Димензии на пакетот (L*W*H) : 60*40*20 mm / 2.36*1.57*0,79 инчи пакет вклучуваат : 5 x екстрактори на завртки 1 x кутија за пакети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата