Најдобри пријатели засекогаш налепници, налепници за пријателство, налепници за пријатели, налепници за BFF за тинејџери девојки деца, винил водоотпорни налепници ?

Најдобри пријатели засекогаш налепници, налепници за пријателство, налепници за пријатели, налепници за BFF за тинејџери девојки

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

Simentionsиркач Големина : 50 парчиња налепници за теми за пријателство, вклучително и 1 пакувања, секоја од пакувања 50 парчиња, 50 парчиња налепници што не повторуваат, на секои 4-8 см, а не испорачани случајно, шемата е прикажана на главната слика ќе се појави вклучена вашиот во пакетот. ❤safe и нетоксични : Сите налепници се изработени од висококвалитетен винил ПВЦ материјал, безбеден, нетоксичен, водоотпорен и отпорен на сонце. 100% векторско печатење со висока дефиниција, шемата е попрецизна и јама. Секоја водоотпорна налепница може совршено да се сече според формата и големината, и можете да ја користите директно. Налепницата може да се залепи постојано без да остави преостанат лепак. Personersonalized декорација : Дизајнот на овие налепници за винил има широк спектар на можности и е погоден за широк спектар на апликации. Може да се користи за лаптопи, компјутери, шишиња со вода, шишиња со вода, огледала, тетратки, дневници, куфери, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили, шлемови, телефонски случаи, стругалки, тастатури, гитари и сè што сакате да украсите. Запознајте ги вашите различни потреби за DIY и создадете свои задоволителни дела. ❤ Подарок за ефект : Нашите различни налепници и декорации се вашиот најдобар избор при изборот на подароци за пријатели, деца, тинејџери, девојчиња, возрасни и жени. Погоден за луѓе од сите возрасти, од деца до девојчиња, од тинејџери до возрасни. Gantiversion Gantire : Задоволството на клиентите е наша најголема мотивација. Ако имате какви било прашања во врска со овој пакет налепници, слободно контактирајте не. Simentionsиркач Големина : 50 парчиња налепници за теми за пријателство, вклучително и 1 пакувања, секоја од пакувања 50 парчиња, 50 парчиња налепници што не повторуваат, на секои 4-8 см, а не испорачани случајно, шемата е прикажана на главната слика ќе се појави вклучена вашиот во пакетот. ❤safe и нетоксични : Сите налепници се изработени од висококвалитетен винил ПВЦ материјал, безбеден, нетоксичен, водоотпорен и отпорен на сонце. 100% векторско печатење со висока дефиниција, шемата е попрецизна и јама. Секоја водоотпорна налепница може совршено да се сече според формата и големината, и можете да ја користите директно. Налепницата може да се залепи постојано без да остави преостанат лепак. Personersonalized декорација : Дизајнот на овие налепници за винил има широк спектар на можности и е погоден за широк спектар на апликации. Може да се користи за лаптопи, компјутери, шишиња со вода, шишиња со вода, огледала, тетратки, дневници, куфери, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили, шлемови, телефонски случаи, стругалки, тастатури, гитари и сè што сакате да украсите. Запознајте ги вашите различни потреби за DIY и создадете свои задоволителни дела. ❤ Подарок за ефект : Нашите различни налепници и декорации се вашиот најдобар избор при изборот на подароци за пријатели, деца, тинејџери, девојчиња, возрасни и жени. Погоден за луѓе од сите возрасти, од деца до девојчиња, од тинејџери до возрасни. Gantiversion Gantire : Задоволството на клиентите е наша најголема мотивација. Ако имате какви било прашања во врска со овој пакет налепници, слободно контактирајте не.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата