Најголемиот аркада хитови на средновеј, том 1 dc

Најголемиот аркада хитови на средновеј, том 1 dc

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Лесно е да се види иронијата на играње скоро 20-годишни игри на вашиот Dreamcast. Она што е убаво за тоа е што Напредниот хардвер лесно ја имитира најсовремената технологија на 80-тите години, а дома, нема кој да ве брза од машината со поставување четвртини по екранот. Извадете ги злобните, роботи контролирани од голем брат од несреќните минувачи во роботрон 2084; Снимајте и вртете го стилот на астероиди додека го издржувате киваниот удар на Синистар, „Стартувај, кукавица!“; и направете ја бањата мијалник безбеден од бактерии во меурчиња. Заштедете поголем дел од вашето време за дефанзивец-кралот на своето време-мисија исполнета со паника, странично проток. Вклучено е и овде, помалку проследувачкото продолжение на Дефандерот, Дефанзивец II (претходно познато како Старгат). Оваа колекција на скапоцени камења е доволна за да ве натера да везат за танцување со пауза и реганомика.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата