Налепница за слушалки и контролори на Oculus Quest 2 VR, винилна декларална кожа за слушалки и контролори, додатоци за виртуелна реалност - Смешен цртан филм

Налепница за слушалки и контролори на Oculus Quest 2 VR, винилна декларална кожа за слушалки и контролори, додатоци за виртуелна

Достапно за вашата нарачка
DEN 262.40
Залиха:

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. Лесно за инсталирање и отстранување : Користејќи ултра-тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали, олеснете го инсталирањето или отстранувањето без остаток. Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овој налепници за вашиот VR 2 и може совршено да одговара на вашите слушалки и контролори на VR 2. Лесно се нанесува без воздушни меури - отстранување без леплив остаток. Пакет : Налепница за слушалки *1, налепници за контролори *2. Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини. Лесно за инсталирање и отстранување : Користејќи ултра-тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали, олеснете го инсталирањето или отстранувањето без остаток. Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овој налепници за вашиот VR 2 и може совршено да одговара на вашите слушалки и контролори на VR 2. Лесно се нанесува без воздушни меури - отстранување без леплив остаток. Пакет : Налепница за слушалки *1, налепници за контролори *2. Налепница за слушалки и контролори на Oculus Quest VR 2, винилна декларална кожа за слушалки и контролори VR 2, Виртуелна реалност 2 Заштитни додатоци.На пакет, стилски дизајн : траен, лесен за инсталирање и отстранување без остатоци. Willе го заштити вашиот контролер од вода, сок, масло, дамки и долгорочни отпечатоци. Прашина.- Излупете ја кожата од хартијата и залепете ја на уредот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата