Налепници за картички Банкарски Дебитен Кредитен Напад Тенок На Насловната Страница Титан Отстранлив Водоотпорен Винил Заштитник Етикета Случај Подарок За Канце

Налепници за картички Банкарски Дебитен Кредитен Напад Тенок На Насловната Страница Титан Отстранлив Водоотпорен Винил Заштитник

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

НАЛЕПНИЦА ЗА КАРТИЧКА-Едноставно изберете ја вашата омилена и можете да добиете прекрасна и пенлива налепница за картичка. Дозволете ни да ви обезбедиме ново искуство при купување на нашите производи. СОВРШЕН СЕТ НАДВОР ОД ИМАГИНАЦИЈАТА - ви обезбедуваме целосен сет од 4 налепници за уметнички дела со претходно исечен микрочип за правоаголник : Половина капак, Целосен капак, Целосен Капак w/ Прозорец кој одговара на сите видови картички на мал чип. Детално упатство за нанесување на задната страна ќе ви помогне веднаш и лесно да ја инсталирате кожата на дебитната картичка. ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕТ НА НАЛЕПНИЦАТА ЗА КАРТИЧКИ - нашата налепница е изработена од водоотпорен материјал кој е навистина издржлив и отпорен на избледување. Понатаму, многу е лесно да се инсталира или отстрани брзо без лепливи остатоци. ПОСВЕТЕНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ - ако ви требаат дополнителни информации или прашања за нашите производи, ве молиме контактирајте не директно бидејќи вашето задоволство е наш приоритет. Ние ќе одговориме на вашето прашање што е можно поскоро. НЕОПХОДЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОГО - оваа налепница за кредитна картичка игра улога не само во заштитата на вашата картичка, туку и во декорацијата. Налепницата за дебитна картичка е совршен начин да ја изразите сопствената личност и стил со овој фенси изглед. АЈДЕ ДА ГО КУПИМЕ СЕГА-Неверојатен Подарок За вашето семејство, сопруг/сопруга, пријатели, вашите колеги или некој Во Божиќ, настани, Празник, Нова Година, Ноќта на Вештерките, Црн петок, Валентин итн. Оваа Налепница ја прави вашата кредитна картичка поладна и побрилијантна. Изработен од издржлив и висококвалитетен винил материјал за заштита на вашата банкарска картичка од гребнатини, прашина и лесен за чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата