Налепници за лаптоп inoomp 30 листови рагби налепници Американски фудбалски налепници винил спортски декорации лаптоп фудбалски декорации симпатични налепници за фу

Налепници за лаптоп inoomp 30 листови рагби налепници Американски фудбалски налепници винил спортски декорации лаптоп фудбалски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Платно. Оваа налепница можете да ја ставите на честитки, букети цвеќиња, парцели, торби за бонбони, хартија за завиткување на подароци. Произведено со врвен материјал, издржлив е и безбеден за употреба, корисно и безбедно. Користете ги овие налепници за забави за забави, специјални настани, за да ги импресионирате вашите клиенти со убав допир, за облекување на плик или пакет. Правилна големина, може да биде за шише со вода, лаптоп, багаж и телефон. Силна леплива, цврста и издржлива, лесна за лепење на чистата рамна површина. Опис Измами на врвен материјал, овие налепници на фудбал се практични за употреба. Тие се погодни за украсување рачно изработени занаети за DIY, шише со вода, лаптоп, багаж и телефон. Тие се лесни за олупеност и залепување, погодно за употреба. Карактеристики-боја : како што е прикажано-материјал : PVC-големина : 10.00x6.70x0.10cm/3.93x2.63x0.04in-size : 9.20x7.20x0.10cm/3.62x2.83x0.04in-size : 9.00x9.00x0. 10cm/3.54x3.54x0.04in- произведен со врвен материјал, издржлив и безбеден за употреба, корисно и безбедно.- Правилна големина, може да биде за шише со вода, лаптоп, багаж и телефон. лесно да се залепи на чиста рамна површина. Допрете, за облекување на плик или пакет. Пакувајте со 30 листови x налепници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата