Налген Одржува Тритан Бпа-Бесплатно Шише Со Вода Направено Со Материјал Добиен Од 50% Пластичен Отпад, 16 МЛ, Широка Уста, Електрична Магента

Налген Одржува Тритан Бпа-Бесплатно Шише Со Вода Направено Со Материјал Добиен Од 50% Пластичен Отпад, 16 МЛ, Широка Уста, Електрична

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Нашата нова линија на производи За Одржување На Налген е направена Од Тритан Обнови, 50% сертифицирана рециклирана содржина дополнително неутрализирање на употребата на фосилни горива и намалување на емисиите на стакленички гасови. Ова Шише со вода Од Налген е целосно отпорно на истекување, изработено од Практично Неуништлив Тритан без БПА, лесен за чистење и безбеден за миење садови на горната решетка. За Вашите Секојдневни Авантури! Однесете го вашето Шише Со Налген во теретана, канцеларија, кампување, истражување и насекаде помеѓу нив. Погоден и за топли и за ладни пијалоци (-40 до 212 степени Целзиусови); широката уста го олеснува чистењето и додавањето коцки мраз. Без БПА, БПС и фталати, отворањето ги сместува повеќето филтри за вода; обележани со милилитри и унци за лесно мерење. Нашата нова линија на производи За Одржување На Налген е направена Од Тритан Обнови, 50% сертифицирана рециклирана содржина дополнително неутрализирање на употребата на фосилни горива и намалување на емисиите на стакленички гасови. Ова Шише со вода Од Налген е целосно отпорно на истекување, изработено од Практично Неуништлив Тритан без БПА, лесен за чистење и безбеден за миење садови на горната решетка. За Вашите Секојдневни Авантури! Однесете го вашето Шише Со Налген во теретана, канцеларија, кампување, истражување и насекаде помеѓу нив. Погоден и за топли и за ладни пијалоци (-40 до 212 степени Целзиусови); широката уста го олеснува чистењето и додавањето коцки мраз. Без БПА, БПС и фталати, отворањето ги сместува повеќето филтри за вода; обележани со милилитри и унци за лесно мерење. Одржливост во ваши раце. Налгенот е горд што е првиот што се пласира на пазарот со нова смола напојувана од технологијата за рециклирање од следната генерација која ја трансформира пластиката наменета за депонии во бесплатни шишиња бпа/БПС со високи перформанси. Нашата нова линија на производи За Одржување На Налген е направена од 50% сертифицирана рециклирана содржина што дополнително ја неутрализира употребата на фосилни горива и ги намалува емисиите на стакленички гасови. Оригиналот. Трејлблазерот. Сер Едмунд од шишиња со вода. Ако барате шише со вода што ќе ве одржува добро хидрирани, држете се против тресне, испакнатини и капки и никогаш не истекувајте ниту една капка, тогаш иконската уста широка 16 унци е вашето шише со вода. Има причина зошто не го сменивме неговиот дизајн со децении-затоа што работи (исклучително добро).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата