Нанлит Мулти-Агол Монтирање за PAVOTUBE II X LED Пиксели Цевки

Нанлит Мулти-Агол Монтирање за PAVOTUBE II X LED Пиксели Цевки

Достапно за вашата нарачка
DEN 183.84
Залиха:

Најдете Го Вистинскиот Агол; Безбедно закачете Нанлитни ПАВОТУБИ II X LED Пикселни Цевки под различни агли со овие држачи што се прицврстуваат на задните приклучоци од овие LED цевки. Изработени за PAVOTUBE II X; Нанлитните Повеќеаголни Држачи се изработени од издржлив метал и се во согласност со обликот на светлата на цевката pavotube II X led за да се зголеми стабилноста. Не Се Потребни Алатки; за да ви го олесни животот на сетот, овие држачи може да се инсталираат рачно без алатки; тие исто така можат да се користат како точки за прицврстување на безбедносните жици. НИЕ ВЕРУВАМЕ ВО НАШИОТ КВАЛИТЕТ-Вклучува 2-годишна ограничена гаранција што можете да ја продолжите на 3-години бесплатно кога ќе се регистрирате преку интернет, со скоро 30 години производство на производи за фото и видео осветлување, можете да имате доверба во нашиот квалитет. Нанлитниот Повеќеаголен Држач за ПАВОТУБ II X LED Пикселни Цевки ви овозможува безбедно да ги закачите овие напредни светла на цевки под различни агли. Тие се прикачуваат на инкорпорираните приемници q-20 "" на задниот дел од Серијата Pavotube II X. Продадени во парови, држачите се изработени од метал и се во согласност со обликот на лед-светлата на цевката PAVOTUBE II X за да се зголеми стабилноста и може да се инсталираат рачно без алатки. Тие исто така можат да се користат како точки за прицврстување на безбедносните жици додека се поставени. Компатибилен Со Нанлит ПАВОТУБ II 15x, 30 X и 60 X RGBWW LED Пикселни Цевки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата