Напреден Серум За Раст На Веѓите за Подебели Веѓи-Серум За Раст На Косата На Веѓите За Силни, Полни, Густи Веѓи штом 4 Недели до 60 Дена

Напреден Серум За Раст На Веѓите за Подебели Веѓи-Серум За Раст На Косата На Веѓите За Силни, Полни, Густи Веѓи штом 4 Недели

Достапно за вашата нарачка
DEN 518.08
Залиха:

Едноставно четкајте го апликаторот преку чисти веѓи без шминка еднаш дневно навечер. Само аплицирајте еднаш навечер за брзи резултати. Луксрос Серумите За Раст На Трепките и Веѓите се секогаш без суровост за вашиот душевен мир. Природно и нежно, тоа нема да се меша со ефикасноста на нејзината шминка за очи или козметика и ќе има потрајно влијание од пенкало за веѓи или полнење за веѓи. Клинички тестиран Луксрос Напредниот Серум За веѓи за одгледување веѓи користи есенцијални масни киселини и антиоксиданси за негување и зајакнување на влакната на веѓите, што ги прави подебели и помалку склони кон губење. Дали сте уморни од тенки, крпени веѓи? Дали сте уморни од прикривање на тенки точки со шминка? Добијте ги долгите и убави веѓи што ги сакате СО Серумот За Раст на Веѓите ЛУКСРОС. Овој растителен серум за веѓи ги содржи сите природни активни состојки кои го стимулираат формирањето на нови фоликули додека ги хидрираат и поправаат постојните влакна на веѓите назад во густ, силен и траен живот.Препорачуваме минимум 60 дена употреба.ПОСТИГНЕТЕ ПОХРАБРИ, ПОПОЛНИ ВЕЃИ брзо и природно со Напреден Серум За Раст На Веѓите НА ОЧИТЕ ОД ЛУКСРОС.Препорачуваме минимум 60 дена употреба. ВКУСНО СПАКУВАН ЗА импресивни подароци, Луксрос Напредниот Серум за веѓи за одгледување веѓи прави внимателен полнач за порибување за мама или сопруга. Многумина ќе видат резултати за само 4 недели! Земете Луксрос Серум За Раст на Веѓите денес!. За оптимални резултати, користете ЛУКСРОС 90 дена. БРЗИ, ДОКАЖАНИ РЕЗУЛТАТИ се пријавени за само 4 недели. Добијте огромен поттик за веѓите СО Луксрос Серум ЗА Раст НА Веѓите ДЕНЕС!. ЛЕКАР-ФОРМУЛИРАН од премиум растителни и ботанички екстракти, овој природен серум за веѓи за раст не содржи фталати, бхт, парабени, масла, глутен или други груби хемикалии за иритирање на чувствителното ткиво на очите. НАПРАВЕН во САД под строги протоколи за контрола на квалитетот, Серумот ЗА Раст на Косата НА Веѓите ЛУКСРОС ви помага да растете нови веѓи и да ги ревитализирате оние што веќе ги имате. Едноставно четкајте го апликаторот преку чисти веѓи без шминка еднаш дневно навечер. Овој растителен серум за веѓи ги содржи сите природни активни состојки кои го стимулираат формирањето на нови фоликули додека ги хидрираат и поправаат постојните влакна на веѓите назад во густ, силен и траен живот. Тајната за подолги, поздрави и пополни веѓи лежи во уникатната формула направена со врвен квалитет и природни состојки, вклучувајќи растителни пептиди и биотин. Користете најмалку 60 дена бидејќи веѓите се најбавно растечките влакна на човечкото тело, а најдобри резултати може да се видат по 90 дена. Секоја цевка од 5 мл обезбедува 6 месеци третмани за раст на веѓите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата