Напредно ладење на ракави за ладење на ракави за сонце, заштита од сонце удобна и дише за жени мажи

Напредно ладење на ракави за ладење на ракави за сонце, заштита од сонце удобна и дише за жени мажи

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.68
Залиха:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 87% најлон, 13% спандекс. Увезени. ❤ УВ заштита- може ефикасно да се спротивстави на 99,99% од УВ, класата за заштита е UPF 52+. Чувајте ја кожата подалеку од пеги, темни дамки, досадна и пилинг и други проблеми, за да избегнете предвремено стареење. ❤ Материјал со висока еластичност ладен материјал ткаенина : мразно ладно, удобно и дише. ❤ Употреба на повеќе прилики- Оваа шал може да се совпадне со многу облека, таа е скоро погодна за сите прилики. Можете да го носите за да играте голф, возење, возење, џогирање, искачување планини, риби, итн. ❤ Исклучителен процес на шиење- шевовите се исправени и мазни, шиењето е цврсто и компактно. Може ефикасно да спречи солза кога се протега на напорно вежбање. ❤ Големина на Производ- Мала : Ширина на рамото : 15 инчи должина на ракавот : 24,6 инчи/средна : ширина на рамото : 15,8 инчи, должина на ракавот : 25 инчи/голема : ширина на рамото : 16,6 инчи, должина на ракав : 25,2 инчи/xlarge : Ширина на рамената : Ширина на рамената : 17,4 инчи, должина на ракавот : 25,8 инчи/xxlarge : Ширина на рамото : 18,2 инчи, должина на ракавот : 26.6. 87% најлон, 13% спандекс. Увезени. ❤ УВ заштита- може ефикасно да се спротивстави на 99,99% од УВ, класата за заштита е UPF 52+. Чувајте ја кожата подалеку од пеги, темни дамки, досадна и пилинг и други проблеми, за да избегнете предвремено стареење. ❤ Материјал со висока еластичност ладен материјал ткаенина : мразно ладно, удобно и дише. ❤ Употреба на повеќе прилики- Оваа шал може да се совпадне со многу облека, таа е скоро погодна за сите прилики. Можете да го носите за да играте голф, возење, возење, џогирање, искачување планини, риби, итн. ❤ Исклучителен процес на шиење- шевовите се исправени и мазни, шиењето е цврсто и компактно. Може ефикасно да спречи солза кога се протега на напорно вежбање. ❤ Големина на Производ- Мала : Ширина на рамото : 15 инчи должина на ракавот : 24,6 инчи/средна : ширина на рамото : 15,8 инчи, должина на ракавот : 25 инчи/голема : ширина на рамото : 16,6 инчи, должина на ракав : 25,2 инчи/xlarge : Ширина на рамената : Ширина на рамената : 17,4 инчи, должина на ракавот : 25,8 инчи/xxlarge : Ширина на рамото : 18,2 инчи, должина на ракавот : 26.6. Добредојдовте на Hail Willy! Секоја жена која сака голф треба да има таков шал, секоја жена што ја сака себеси треба да има таков шал. Ве одржуваме убави и заштитени од штета. Функција :. 1. Лесно да се носи-ултра тенок материјал, лесен и мал, може да се свитка. Со тоа, не ви треба чадор што зазема простор и сончање на сончање. 2. 87% најлон и 13% спандекс-мустајст и дишење. 3. Лесно за чистење- Може да се измиете со машина за перење или со рака. Не се намалува и нема деформација. Големина. Мала : Ширина на рамото : 15 инчи Должина на ракавот : 24,6 инчи/Средна : Ширина на рамото : 15,8 инчи, должина на ракавот : 25 инчи/голема : ширина на рамото : 16,6 инчи, должина на ракав : 25,2 инчи/xlarge : Ширина на рамото : 17,4 инчи, ракав Должина : 25,8 инчи/xxlarge : Ширина на рамото : 18,2 инчи, должина на ракавот : 26.6. ЗАБЕЛЕШКА : . Може да има некои грешки во мерењето, ова е нормално.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата