Навитех Црна Тастатура Случај Компатибилен Со Леново ThinkPad Таблет 2 10.1 Таблет

Навитех Црна Тастатура Случај Компатибилен Со Леново ThinkPad Таблет 2 10.1 Таблет

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Вистинска тастатура во стилот на лаптоп дизајнирана за таблети. Потребна е минимална моќност од вашиот таблет за напојување на тастатурата. Нема потреба од батерии. Kickstand помага да се имитира чувството на лаптоп додека ја задржува функционалноста на таблетот. Нема потреба за инсталација, само приклучете и напишете далеку. 12 месечна гаранција. Официјална кутија за тастатура Од Серијата Навитех Војаџер-Трансформирајќи го вашиот таблет во целосно искуство со лаптопот, оваа елегантна, луксузна кутија за тастатура нуди погодност на хибриден таблет додека го штити вашиот таблет од испакнатини и удари.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата