Навитех Црвениот Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен СО ВАФА Фитнес Тракер

Навитех Црвениот Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен СО ВАФА Фитнес Тракер

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката. Двослојна облога во поставата и отпорна на вода. Водоотпорен Материјал. Мрежест џеб за помали додатоци. 12 месечна гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата