NB-Aero 1PC гас шок за камиони Топер врата од гас гас гас гас-лифт за гас 35,3 Продолжена должина x 19,17 Компресирана должина x 49 lb притисок

NB-Aero 1PC гас шок за камиони Топер врата од гас гас гас гас-лифт за гас 35,3 Продолжена должина x 19,17 Компресирана должина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1212.80
Залиха:

Продолжена должина : 35.3 "(Центар до центар на топката на приклучокот). Компресирана должина : 19,17". Сила : 49 фунти притисок (по реквизит). Крајни фитинзи : 10мм најлонски топка. Сет на еден. Продолжена должина : 35,3 "(центар до центар на крај на топката на приклучокот) Компресирана должина : 19,17" Сила : 49 фунти притисок (по реквизит).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата