Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-ГР 13/16 инчи до 38мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-ГР 13/16 инчи до 38мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-ГР 13/16 инчи до 38ммџав-тип Флексибилна Спојканбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-ГР 13/16 инчи до 38мм Флексибилна Спојка од типот на Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 13/16 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 38ммспојка Должина : 114појка Надворешен Дијаметар : 80материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)804511418315 M828 NBK Јапонија MJC-80 CSK-GR 13/16 инчи до 38mm флексибилна Спојкамјц-80 CSK-ГР-13-16-38мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата