НЦ Суперсоничен Бран Мини Ноќно Светло Овлажнител Мирис Дифузор Бело

НЦ Суперсоничен Бран Мини Ноќно Светло Овлажнител Мирис Дифузор Бело

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

1. Елегантен дизајн го прави вкусен додаток во вашата соба и канцеларија. 2. Користете суперсонична технологија за вибрирана атомизација. 3. Обезбедете ослободување од непријатности на сув воздух. 4. Резервоарот од 1,8 Литри содржи доволно вода за долги часови голема магла и влага. 5. Можете да додадете течен парфем или есенцијално масло во резервоарот за вода за да создадете смирувачки мирис. Вовед : со елегантен дизајн, Мирисот На Мирис На Суперсоничен Бран Мини Ноќен Овлажнител Е вкусен додаток во вашата соба и канцеларија. Користи суперсонична технологија за вибрирана атомизација за да обезбеди ослободување од непријатностите на сувиот воздух. Резервоарот од 1,8 Литри содржи доволно вода за долги часови голема магла и влага. Покрај тоа, можете да додадете течен парфем или есенцијално масло во резервоарот за да создадете смирувачки мирис. И тоа е вградено со шарено ноќно светло со независен прекинувач. Зарем не е брилијантно? Кликнете и земете еден сега!Карактеристики : 1. Елегантниот дизајн го прави вкусен додаток во вашата соба и канцеларија2. Користете суперсонична технологија за вибрирана атомизација3. Обезбедете ослободување од непријатности на сув воздух4. Резервоарот од 1,8 Литри содржи доволно вода за долги часови голема магла и влага5. Можете да додадете течен парфем или есенцијално масло во резервоарот за вода за да создадете смирувачки мирис 6. Вграден со шарено ноќно светло со независен прекинувач7. 360-степен ротирачки двојна млазница8. Вградениот филтер го прави воздухот чист и свеж9. Прилагодлив волумен на магла, спецификации за дизајн со низок шум : 1. Модел : ГЈЈ-1052. Материјал : Пластика3. Капацитет : 1. 5Л4. Напон : 110 V~260 V5. Фреквенција : 50/60хз6. Моќност : 28 W7. Боја : Бела8. Димензии : (10,55 x 5,98 x 5,51) " / (26,8 x 15,2 x 14)см (W x w x H)9. Тежина : 22.15 мл / 628гпакетот Вклучува : 1 х Ултразвучен Овлажнител1 х Упатство За Употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата