Ndjqy 22mm Quickfit Watchband за Garmin Феникс 7 6 6Pro 5 5Plus Силиконски Бенд За Пристап S60 S62 forerunner 935 945 Рачен Зглоб

Ndjqy 22mm Quickfit Watchband за Garmin Феникс 7 6 6Pro 5 5Plus Силиконски Бенд За Пристап S60 S62 forerunner 935 945 Рачен

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата