Неделен 7 Ден Пилула Организатор Дизајн За Апчиња/Витамин/Рибино Масло/Додатоци/Таблети, Нерѓосувачки Челик Сечилото, Големина На Патување

Неделен 7 Ден Пилула Организатор Дизајн За Апчиња/Витамин/Рибино Масло/Додатоци/Таблети, Нерѓосувачки Челик Сечилото, Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

????? ??? ?????? : Куќиштето за апчиња е изработено од одделение за храна и здрав ПП со природни влакна од слама од пченица, кои се биоразградливи и еколошки. Елиминирајте го стресот и конфузијата во управувањето со повеќе лекови со нашиот 7-дневен организатор на пилули 4 пати на ден. Дизајниран за оние кои треба да ги земаат своите апчиња до 3 пати на ден, тоа е начин без проблеми да водат сметка за тоа што треба да земете и кога. Со јасни и лесни за употреба прегради, никогаш повеќе нема да пропуштите доза. ??????????? ?? ????? ?? (???????? ??????????) : Мала големина, погодна за носење, може да се стави во вашиот џеб или торба, особено погодна за краткорочно патување. Нашиот организатор на таблети е конструиран со силна и долготрајна пластика, осигурувајќи дека ќе го издржи тестот на времето. Отстранливите послужавници и капаци го олеснуваат додавањето и отстранувањето на вашите лекови, обезбедувајќи искуство без проблеми. ????? ????-??????? ???? ????????? [??????? ?????] : Симпатичен и убав изглед, убав декор може да додаде повеќе бои за вашиот живот. ??????? ?????????? : Организаторот на апчиња со двојна заштита може да помогне да се спречат излевање и случајно отворање на контејнерот, што може да биде особено важно кога патувате или го носите организаторот во торба или чанта. ?? ??????? ???? ??? ???? ??????? ??? ??? ?????, ????? ?? ???????? ?????????? ?????. ???? ???? ????? ???? ????????? ??? ??? ???? ???? ????? ?????/????????/???? ??? ???? ?????????? ??? ???? ????? ?? ???? ??????? ???? ??? ??? ?????? ???? ?? ???? ??????.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата