Неделен Организатор На Пилули 2 Пати На Ден, Голема 7 Дневна Кутија За Таблети Со Пу Случај Фгкасе АМ ПМ Кутија За Таблети Дневни Кутии За Таблети Кутија За Лекови - В?

Неделен Организатор На Пилули 2 Пати На Ден, Голема 7 Дневна Кутија За Таблети Со Пу Случај Фгкасе АМ ПМ Кутија За Таблети Дневни

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Пу Кожна Футрола-Дојдете со модерна кожна футрола ЗА СТП, погодна за носење заедно со тоа кога сте на службено патување или патувате. Голем Капацитет - секој држач за апчиња е компактен, но со доволно капацитет да собере до 6 рибини масла/7 витамини/14 капсули. Материјали за Храна-Изработени од пп пластика за храна, дневниот сад за таблети е без БАП и безбеден за сите да го користат. Уникатно 3д Печатење-икони на ЧАСОТ/ЧАСОТ убаво отпечатено на шарениот оддел преку напредно печатење со вештини никогаш нема да се избрише. Организаторот на пилули двапати дневно е лесен за разликување и издржлив до 7000 пати на употреба. Пренослива Големина-Должина 5,3 инчи, дијаметар 2,6 инчи; Висина 0,6 инчи, дијаметар 2,4 инчи за секоја преграда. Дојдете со модерна кожна футрола ЗА СТП, погодна за носење заедно со тоа кога сте на службено патување или патувате. Дојдете со модерна кожна футрола ЗА СТП, погодна за носење заедно со тоа кога сте на службено патување или патувате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата