Некли Животински Деца Прозорец Завеси, 42w x 63L Прачка Џеб Прозорец Драперија, АБЦ Азбука Учење Едукативен Третман, Симпатична Девојки Момчиња Дете Шарени Полиестер,

Некли Животински Деца Прозорец Завеси, 42w x 63L Прачка Џеб Прозорец Драперија, АБЦ Азбука Учење Едукативен Третман, Симпатична

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

●Ткаенина На Завесите : нашите завеси за прозорци се изработени од 100% полиестерска ткаенина од микрофибер. Ткаенината е мека, пријателска за кожата, лесна, издржлива. Што Добивате : 2 џебни панели со прачки по пакет, секој панел е 42" ширина x 63 "должина, вкупната големина е : 84"W x 63" L. ● Функција На Завесите : Тие не се завеси за затемнување. Тие не можат да ја блокираат светлината или да ја затемнат просторијата, но можат да обезбедат 100% приватност. ●Погоден за Различни Ситуации : Нашите завеси се погодни За спална соба, дневна соба, кујна, кафуле, канцеларија, плакар, врата, бања, трпезарија, студентски дом, расадник, надворешен двор, соба за игри, хотел. ●Совршена Услуга По продажбата : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме испратете ни ја пораката, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. ●Ткаенина На Завесите : нашите завеси за прозорци се изработени од 100% полиестерска ткаенина од микрофибер. Ткаенината е мека, пријателска за кожата, лесна, издржлива. Што Добивате : 2 џебни панели со прачки по пакет, секој панел е 42" ширина x 63 "должина, вкупната големина е : 84"W x 63" L. ● Функција На Завесите : Тие не се завеси за затемнување. Тие не можат да ја блокираат светлината или да ја затемнат просторијата, но можат да обезбедат 100% приватност. ●Погоден за Различни Ситуации : Нашите завеси се погодни За спална соба, дневна соба, кујна, кафуле, канцеларија, плакар, врата, бања, трпезарија, студентски дом, расадник, надворешен двор, соба за игри, хотел. ●Совршена Услуга По продажбата : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме испратете ни ја пораката, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Некои завеси за прозорци се посветени да ви обезбедат најдобро визуелно искуство преку јасно и реално печатење, совршено совпаѓање на боите и мек допир и да се осигурате дека ќе добиете топлина и удобност преку оваа крајна декорација. Топла Забелешка : ● машина за перење во ладна вода. # Моделот е само едната страна, а другата е бела. ● Поради рачно мерење, ве молиме љубезно дозволете несовпаѓање од 1-2 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата