НЕОЧИ Тавански Вентилатор Со Светла, Вентилатор Светло Европски Тавански Вентилатор Лесен Ресторан Спална Соба Дневна Соба Хотелски Проект Со Украсен Тавански Ве

НЕОЧИ Тавански Вентилатор Со Светла, Вентилатор Светло Европски Тавански Вентилатор Лесен Ресторан Спална Соба Дневна Соба Хотелски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Мерења : Висина 52см/20.5 Во Х Дијаметар 132 см /52 инчи. Внатрешниот Тавански Вентилатор се Состои од 5 Палми. Метален Комплет, Мазни И Рамни, Мазни Линии и Рафинирана Елеганција. Декоративен Тавански Вентилатор, Без Волумен На Воздух. Енергетски Ефикасна Циркулација на Воздухот, Моќно Движење на Воздухот и Тивки Перформанси. Кога Вентилаторите на Таванот и Климатизацијата се Користат во исто време, Циркулацијата на Воздухот во Затворените Простории ги Прави Луѓето Поудобни. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Име на производ : Декоративен Тавански Вентилатор Големина : 52 " (132 См)Боја : Прекинувач За Кафеава Моќност : Материјали За Далечински Управувач : Метална Горна Рамка, Бои На Дланка : Бела Светлина, Топло Светло, Топло Бело Светло Материјал На Телото : Хардверска Шасија Тип : Без Ламба На Сечила : 5 брзини на вентилаторот : Нема Волумен на Воздухелектронски Материјали; Челик, Бакарна жица напон : 110v~220 Површина На Апликација : 10-25 Квадратни Метри Погоден За Инсталирање Во Вашата Дневна Соба, Спална Соба, Двор На Вила, Канцеларија, Ретро Кафулиња, Ресторани, Барови, Продавници Итн.Стил На Декорација : Европски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата