Неонски Знак Сите Што Ви Треба Е Љубов &засилувач; Куче ПРЕДВОДЕНА Прилагодливи Осветленост Флекс Светлосни Знаци Затворен Дом Спална Соба Ѕид Декор Неонски Знаци

Неонски Знак Сите Што Ви Треба Е Љубов &засилувач; Куче ПРЕДВОДЕНА Прилагодливи Осветленост Флекс Светлосни Знаци Затворен Дом

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

❥●Мултифункционални Уметнички Декоративни Светла} Овој неонски знак е рачно изработен, лесен и издржлив, безбеден и еколошки, Светли бои, ви носат романса, е најпривлечната декорација на мебел, тој може да направи вашата соба да стане сонлива и топла, правејќи едноставен живот повеќе бои и интересни. ❥●Лесен За Инсталирање И Употреба ● врската неонски знаци DC 12v 2a адаптер, влезен напон : 100-240 v 50/60 Hz, само треба да го вклучите напојувањето може да Биде нормална Употреба, затемнувачот исто така може да ја прилагоди осветленоста. Широко се користи во свадби ,achенски забави, свадбени банкети, роденденски забави, тематски забави и други прилики за прослава. Годишнини, родендени, денот на Вљубените или љубовни подароци. неонските знаци се широко користени во свадба, моминска вечер, невестински банкет, роденденска забава и други прилики за прослава. неонските знаци се широко користени во свадба, моминска вечер, невестински банкет, роденденска забава и други прилики за прослава. Може да се закачи на ѕидот или да се стави на бирото. Само кликнете ДОБИЈТЕ ПОМОШ со НАРАЧКАТА под ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА на вашата нарачка. Најнапредниот систем на електроди, малата потрошувачка на енергија и долгиот век на траење може да надминат 100. Нисконапонски дизајн, не грижете се дали ќе се загрее, нема ризик од кршење на стаклото или истекување на штетни материи. Само кликнете ДОБИЈТЕ ПОМОШ со НАРАЧКАТА под ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА на вашата нарачка. Годишнини, родендени, денот на Вљубените или љубовни подароци. Многу е лесен за употреба. Широко се користи во свадби ,achенски забави, свадбени банкети, роденденски забави, тематски забави и други прилики за прослава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата